Shields of Rome


PlaytechHrajte Shields of Rome na Gamescenter.cz

Shields of Rome je vynikající online automat od společnosti Playtech. Tento automat je plný akce a dobrodružství a nabízí hráčům šanci vyhrát velké výhry. Tento automat se skládá z 5 válců a 25 výherních linií. Hráči mohou začít s minimální sázkou 0,25 € a maximální sázkou 500 €. Automat nabízí hráčům šanci vyhrát až 12 500 €.

Grafika je krásná a má vynikající zvukové efekty. Symboly na válcích zahrnují postavy z antického Říma, jako je Julius Caesar, Mark Antony a Kleopatra. Tento automat nabízí bonusové funkce, jako je například bonusová hra, kde hráči mohou získat až 10 volných her.

Všechno všechno, Shields of Rome je skvělý automat, který nabízí hráčům šanci vyhrát velké výhry. Grafika je krásná a zvukové efekty jsou vynikající. Bonusové funkce zvyšují zábavu a hráči mají šanci vyhrát až 12 500 €.

České casina s bonusy | Online hry a automaty zdarma

Napiš článek na téma online automatů a internetového casina v České republice

Copyright © 2024, online-automaty.info. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky online-automaty.info provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz