Jack and the Mystery Monsters


Výherní automat Jack and the Mystery Monsters se řadí mezi moderní online výherní automaty s pohádkovými symboly. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol a dokonce takto dosaženou výhru násobí. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 5x výši vaší sázky. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře SynotTip, v casinu Sazka a v casinu Fortuna. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Jack and the Mystery Monsters. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 15 výherních linií. Tři symboly Bonus znamenají výhru 50-ti násobku vaší vsazené částky.

Hrát

SynotHrajte Jack and the Mystery Monsters na Gamescenter.cz

Jack and the Mystery Monsters je online automat ze série automatů od společnosti NetEnt. Je to jednoduchá hra s 5 válci a 10 výherními liniemi. Hlavním motivem hry je Jack, který se snaží porazit zlé monstra, kteří se objevují na obrazovce. Grafika je velmi jasná a zábavná a zvukové efekty jsou skvělé. Hra je velmi jednoduchá a zábavná a je vhodná pro hráče všech úrovní. Automat obsahuje několik bonusových funkcí, jako jsou výplatní symboly, free spiny a bonusové hry. V bonusových hrách můžete získat větší výhry. Celkově je to skvělá hra, která vám poskytne hodiny zábavy.

České casina s bonusy | Online hry a automaty zdarma

Napiš článek na téma online automatů a internetového casina v České republice

Copyright © 2024, online-automaty.info. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky online-automaty.info provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz