Double Game


E-GamingHrajte Double Game na Gamescenter.cz

Double Game je online automat vytvořený společností BetSoft. Tento automat je plný zábavy a zároveň nabízí skvělé výhry. Hra je založena na 5 válcích a 25 výherních liniích. Každý válec je vybaven různými symboly, které mohou hráčům přinést peníze. Mezi těmito symboly najdete klasické symboly jako jsou sedmičky, kříže, hvězdy a diamanty.

Double Game také nabízí hráčům bonusové funkce, jako je například vytočení zdarma. Tyto funkce mohou být aktivovány po 3 nebo více stejných symbolech na jednom válci. Když se to stane, hráči dostanou 10 volných točení. Tyto volné točení mohou také být přerušeny a hráči mohou získat další volná točení.

Všechny výhry získané během hry se zdvojnásobí. To znamená, že hráči mohou získat až dvojnásobek svých výher. Double Game také nabízí jackpot, který může dosáhnout až 2000 mincí.

Všechno všechno, Double Game je skvělý online automat, který nabízí hráčům zábavu a skvělé výhry. Automat je plný bonusových funkcí a jackpotu, který může dosáhnout až 2000 mincí. Pokud hledáte skvělou online hru, která vám přinese spoustu zábavy a peněz, je Double Game to pravé pro vás.

České casina s bonusy | Online hry a automaty zdarma

Napiš článek na téma online automatů a internetového casina v České republice

Copyright © 2024, online-automaty.info. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky online-automaty.info provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz